Krajowa Izba Radców Prawnych

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, gdzie odbyłem aplikację. Stacjonarne studia prawa ukończyłem na Uniwersytecie Wrocławskim. Świadczę pomoc prawną zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Oferuję współpracę zarówno w modelu zleceń jednorazowych, jak i w formule abonamentu prawnego. Specjalizuję się w prawie gospodarczym (w sporach i obsłudze prawnej przedsiębiorców z całej Polski), ale moja praktyka obejmuje wszystkie dziedziny prawa, w tym w szczególności szeroko pojęte prawo cywilne i administracyjne.

Chętnie pomogę w rozwiązaniu nurtujących Państwa problemów prawnych ze wszystkich dziedzin prawa, w tym w szczególności:

– udzielę porady prawnej,

– zaopiniuję lub sporządzę umowę lub inne dokumenty prawne,

– podejmę się prowadzenia sprawy sądowej, administracyjnej, itd.,

– doradzę w pozostałym zakresie.

Współpraca realizowana z wrocławską kancelarią prawną znajdującą się w pierwszej dziesiątce rankingu Rzeczpospolitej a następnie samodzielna praktyka prowadzona w ramach indywidualnej kancelarii prawnej umożliwiła mi osiągnięcie wysokiego poziomu merytorycznego, w szczególności w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców. Jestem osobą rzetelną i odpowiedzialną – stawiającą sobie za cel konsekwentne poszerzanie wiedzy, zdobywanie nowych umiejętności oraz doskonalenie dotychczasowych. Każdą prowadzoną sprawę traktuję indywidualnie, jako nowe, cenne doświadczenie, które pozwala mi powiększać zasób pożytecznej wiedzy.

kontakt@barwasny.pl

660 824 232

Call Now Button